Vesmírný Spolubál

21. 11. 2023

Již jsme SPOLU proBÁLovali jednu celou dekádu, a to už je panečku pěkná tradice. Vezměte své drahé polovičky, děti, přátele nebo jen sami sebe a uzavřete s neziskovými organizacemi z Novoměstska a Žďárska tuto společnou desetiletou tradici.

Spolubál, který letos nese téma Vesmírném, startuje v sobotu 2. prosince 2023 od 19:30 v Kulturním domě v Novém městě na Moravě.

Přijďte do hvězdné metropole, kde můžete potkat tvory ze všech koutů galaxie, poslechněte si vesmírnou melodii, o kterou se postarají kapely Zatrestband, Doort a umělec Marek Peňáz a nechte se na chvíli unést z reality do jiného "kosmíru".
Kupte si lístek a rezervujte si tak místo na galakticko-taneční dobrodružství. Lístky jsou k dostání v síti smsticket - https://www.smsticket.cz/vstupenky/39819 nebo můžete kontaktovat přímo nás emailem mareckova@sdruzenikrajina.cz či tel. číslem 775 239 691.

Do Velkého třesku zbývá 11 dní!

Těšíme se na vás!