Podpořte nás / klub dárců - Sdružení Krajina - občanská organizace pro ochranu přírody

Podpořte nás / klub dárců

Zvětšit

Darujte pravidelně

Stačí „jen“ pár korun měsíčně

Máte-li chuť pomáhat praktické ochraně přírody, staňte se členem Klubu dárců Sdružení Krajina.

Darujte ideálně formou trvalého příkazu k úhradě ve prospěch našeho účtu č. 2100922271/2010

Při zadávání příkazu na bankovním účtu napiště prosíme do zprávy pro příjemce svoje příjmení a heslo dar.

Současný příspěvek od jednoho dárce se pohybuje v rozmezí 100 – 300 Kč měsíčně.

Rozhodnete-li se stát našim stálým podporovatelem, napište nám to prosíme na e-mailovou adresu info@sdruzenikrajina.cz, abychom byli schopni vaši platbu správně identifikovat.

Proč to dělat aneb co všechno zvyšuje hodnotu a efektivitu vašeho daru
I relativně "malá", avšak pravidelně zasílaná částka může mít velký dopad.
Peníze nejsou zatížené složitou administrativou, pomohou tedy dvakrát.
Pravidelný příjem dává stabilitu a pomůže při získávání dalších zdrojů.
Je pro nás důležité vědět, že nám fandí konkrétní lidé, kteří si cení naší práce.

Děkujem za přízeň a podporu!

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit