Beseda o Pastviskách na Odranci

19. 5. 2022

Doneslo se nám, že se množí různé dotazy a pochybnosti o našem působení v nové lokalitě Pastviska u Odrance. Rádi bysme vysvětlili, o co se zde snažíme, proč nám to přijde důležité a vyvrátili všechny fake news. Pokud si s námi chcete popovídat na toto téma, přiďte v úterý 24.5. od 18:00 do kulturního domu na Odranci na besedu na téma Pastviska – současnost a budoucí vývoj lokality. A pokud si nechcete povídat, můžete klidně jen tak poslouchat :-) Těšíme se!