Zpět na aktuality

Hledáme posilu do týmu

22. 2. 2023

Hledáme všestranného, kreativního člověka, kterého baví manuální práce i práce v kanceláři, práce s lidmi i se zvířaty, člověka, který ocení svobodu, ale nebojí se přijímat odpovědnost.

Nabízíme smysluplnou práci na plný úvazek v malém kolektivu, zázemí zavedené a stabilní neziskovky, možnost dalšího rozvoje. Požadujeme schopnost samostatné i týmové práce, manuální zručnost, uživatelskou znalost práce s počítačem, řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič (ŘP E a T výhodou).

Máte-li zájem, zašlete svůj životopis a motivační dopis na mail reditel@sdruzenikrajina.cz  Tamtéž se obracejte s případnými dotazy, rádi si s vámi i jen nezávazně popovídáme. Pro ten případ volejte na 777 045 586.


Zpět na aktuality

Více o nás

Zjistěte co děláme

Hlavní činností je sečení podmáčených luk s výskytem vzácných druhů rostlin a živočichů. Ve spolupráci s místním farmářem louky také vypásáme. Vedle toho budujeme tůně, vysazujeme stromořadí, věnujeme se odborné činnosti. Poměrně čerstvě se zabýváme tvorbou regionálního osiva pro louky Žďárských vrchů. Do naší činnosti zapojujeme širokou veřejnost. Aby naše působení bylo dlouhodbě stabilní, fungujeme jako pozemkový spolek a k obhospodařovaným pozemkům získáváme právní vztahy.

Číst více

Kdo jsme

Sdružení Krajina je spolek sdružující lidi se zájmem o přírodu a krajinu a její praktickou ochranu.

Více o nás

Podpořte nás

Finanční podpora
Chci vás podpořit

Dobrovolnictví
Chci vás podpořit

Další aktuality

PF 2023

PF 2023

Konec roku se nám nezadržitelně blíží a my to tu pomalu balíme, abychom si řádně odpočinuli a nabrali síly do dalšího roku…tak nějak začínáme tušit, že to bude...

Číst více
Rozvlňte boky ve stylu Hippies

Rozvlňte boky ve stylu Hippies

V pátek 2. 12. 2022 od 19:30 v kulturním domě Nového Města na Moravě otevírá již tradičně plesovou sezónu Spolubál, ples neziskových organizací Žďárska a...

Číst více
Podzimní výsadby - obnova polní cesty

Podzimní výsadby - obnova polní cesty

Spojili jsme síly s Městem Žďár nad Sázavou a bezva akce pro celou rodinu je tu!

Číst více

Jak nás můžete podpořit

Finanční podpora

I "malá" částka dokáže velké věci.

Chci vás podpořit

Dobrovolnictví

Péče o přírodu dává smysl...

Chci vás podpořit