Zpět na aktuality

Vesmírný Spolubál

21. 11. 2023

Již jsme SPOLU proBÁLovali jednu celou dekádu, a to už je panečku pěkná tradice. Vezměte své drahé polovičky, děti, přátele nebo jen sami sebe a uzavřete s neziskovými organizacemi z Novoměstska a Žďárska tuto společnou desetiletou tradici.

Spolubál, který letos nese téma Vesmírném, startuje v sobotu 2. prosince 2023 od 19:30 v Kulturním domě v Novém městě na Moravě.

Přijďte do hvězdné metropole, kde můžete potkat tvory ze všech koutů galaxie, poslechněte si vesmírnou melodii, o kterou se postarají kapely Zatrestband, Doort a umělec Marek Peňáz a nechte se na chvíli unést z reality do jiného "kosmíru".
Kupte si lístek a rezervujte si tak místo na galakticko-taneční dobrodružství. Lístky jsou k dostání v síti smsticket - https://www.smsticket.cz/vstupenky/39819 nebo můžete kontaktovat přímo nás emailem mareckova@sdruzenikrajina.cz či tel. číslem 775 239 691.

Do Velkého třesku zbývá 11 dní! 

Těšíme se na vás!


Zpět na aktuality

Více o nás

Zjistěte co děláme

Hlavní činností je sečení podmáčených luk s výskytem vzácných druhů rostlin a živočichů. Ve spolupráci s místním farmářem louky také vypásáme. Vedle toho budujeme tůně, vysazujeme stromořadí, věnujeme se odborné činnosti. Poměrně čerstvě se zabýváme tvorbou regionálního osiva pro louky Žďárských vrchů. Do naší činnosti zapojujeme širokou veřejnost. Aby naše působení bylo dlouhodbě stabilní, fungujeme jako pozemkový spolek a k obhospodařovaným pozemkům získáváme právní vztahy.

Číst více

Kdo jsme

Sdružení Krajina je spolek sdružující lidi se zájmem o přírodu a krajinu a její praktickou ochranu.

Více o nás

Podpořte nás

Finanční podpora
Chci vás podpořit

Dobrovolnictví
Chci vás podpořit

Další aktuality

Dobrovolnické kosení ve Štursově sadu

Dobrovolnické kosení ve Štursově sadu

srdečně Vás zveme na tradiční dobrovolnickou akci kosení a hrabání starého třešňového sadu, která se uskuteční od pátku 21. června od 17:00 hodin.

Číst více
Botanicko-zoologická vycházka

Botanicko-zoologická vycházka

Srdečně Vás zveme na tradiční botanicko-zoologickou vycházku na matečnici do Jam a do PP Šafranice.

Číst více
Zahájení pastvy na Zelené hoře

Zahájení pastvy na Zelené hoře

V pondělí 13.5. v 16:00 proběhne tradiční slavnostní zahájení pastvy na Zelené hoře. 

Číst více

Jak nás můžete podpořit

Finanční podpora

I "malá" částka dokáže velké věci.

Chci vás podpořit

Dobrovolnictví

Péče o přírodu dává smysl...

Chci vás podpořit